UCZNIOWIE EKONOMIKA ROZMAWIALI O INWESTYCJI GALERIA RADOMSKO

Grupa uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych pracująca w kole Public Relations gościła w siedzibie zarządu spółki RCB2 na terenie Galerii Radomsko.

W panelu dyskusyjnym z uczniami wziął udział prezes spółki Stanisław Tarkowski, zarządzający inwestycjami na terenie dawnego zakładu przemysłowego.

Pijarowcy pozytywnie ocenili dotychczasową rewitalizację poprzemysłowego do niedawna zaniedbanego terenu.

Młodzi Radomszczanie mają też nadzieję, że dalsze projekty inwestycyjne na tym terenie, to nowe miejsca pracy i zmiana wizerunku naszego miasta.

opiekun  koła PR

Ewa Rybak