Nasz uczeń zdobył indeks w II Ogólnopolskim Konkursie Poligraficznym

Mateusz Miler uczeń czwartej klasy TCPG, po pozytywnym przejściu dwóch etapów internetowych konkursu został zakwalifikowany i wziął udział w finale II Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla szkół średnich realizowany przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

W finale w Warszawie uzyskał status wyróżnionego finalisty, uzyskując przez to uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia poza normalną procedurą konkursową.
Gratulujemy !!!
Dodam jeszcze, że pokonał ponad 600 uczniów w pierwszym etapie konkursu i z 42 zakwalifikowanych do finału uzyskał, jako pierwszy chłopak „Indeks” na uczelnię.
Jest wśród 15 szczęśliwców wyróżnionych w finale. Zajął 3 MIEJSCE !!!
Nasz Zwycięzca !!!
P.S.: Niech będzie waszą inspiracją – „Jak zostać studentem, przed zakończeniem szkoły średniej 😉„- teraz tylko Matura i czas podbijać Warszawę.
Magdalena Butrym- opiekun, nauczyciel przedmiotów zawodowych.