Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” są Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród Uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, wojewódzkiego i ogólnopolskiego.

Wszystkich zainteresowanych uczniów udziałem w konkursie prosimy o zgłaszanie się do p. Ewy Żakowskiej lub p. Agnieszki Kuligowskiej

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – POBIERZ

Zgłoszenie do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – POBIERZ