Wycieczka przedmiotowa hotelarzy do Łodzi

23 kwietnia uczniowie klasy pierwszej uczący się w zawodzie technik hotelarstwa wraz z opiekunami p Julitą Starostką i p Ireną Piotrowską uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Łodzi. Uczniowie odwiedzili 4* Hotel Andel’s – Lodz, Poland . Poznali historię tego zabytkowego hotelu znajdującego się w budynku dawnej przędzalni fabryki Izraela Poznańskiego. Zobaczyli jak urządzone są pokoje, szczególnie pokój o podwyższonym standarcie i apartament prezydencki. Obejrzeli sale konferencyjne, salę bankietową dla 800 osób oraz przeszklony basen z widokiem na miasto. Byli też w skyFLY Bar na dachu hotelu. Bardzo dziękujemy Panu Krystian Piotrowski i całej ekipie za możliwość zobaczenia zabytkowych wnętrz hotelu i poświęcony nam czas.