Akcja „Sadzimy kwiaty w naszej szkole”

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością dotyczącą ostatniej akcji w naszej szkole! ??
Dzisiaj nasi utalentowani uczniowie wzięli udział w inicjatywie sadzenia kwiatów na terenie naszej szkoły. ?? Z zaangażowaniem i radością wszyscy razem stworzyliśmy donice z kwiatami, które nie tylko upiększa naszą przestrzeń, ale także przyniosą radość i inspirację każdemu przechodniowi. ??

To nie tylko lekcja ogrodnictwa, ale także lekcja odpowiedzialności, współpracy i szacunku dla środowiska. ?? Nasza młodzież nie tylko uczy się, jak ważne jest dbanie o planetę, ale także jak małe gesty mogą mieć wielki wpływ.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i wkład w tę inicjatywę. Razem tworzymy piękne wspomnienia i uczymy się cennych życiowych lekcji. ??‍??‍?
Dziękujemy również PGK Radomsko za przekazanie ziemi ogrodowej oraz kompostu PGKuś, bez których przeprowadzenie tej akcji nie byłoby możliwe ???