Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2023 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Małgorzata Kołodziejska złożyła życzenia nauczycielom, uczniom i wszystkim pracownikom szkoły. Odbyło się także uroczyste wręczenie Nagród Dyrektora wyróżnionym nauczycielom. Następnie miało miejsce ślubowanie klas pierwszych oraz „przekazanie” Samorządu Uczniowskiego następcom z młodszych klas.

Podsumowaliśmy także coroczną akcję” Zamiast kwiatka”, w której zebraliśmy kwotę 3621 zł na leczenie Zuzi Mielczarek. Na koniec grupa teatralna „Mimo wszystko” odegrała spektakl pt. „Być aniołem w szkole” a po przestawieniu wszyscy pracownicy szkoły otrzymali symboliczne anioły.