Wycieczka do Paryża

12 września br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Aleksandrą Kutek, p. Ireną Piotrowską, p. Magdaleną Amrozik i p. Moniką Molińską zaczęli francuską pięciodniową przygodę.

Drugiego dnia, gdy dotarliśmy do Paryża mieliśmy okazję podziwiać jego panoramę z najwyższego piętra Wieży Eiffla. Spacerowaliśmy po Polach Elizejskich i podziwialiśmy Łuk Triumfalny. Ostatnim ważnym punktem było wzgórze Montmartre. Zmęczeni ale zadowoleni zameldowaliśmy się w hotelu.

Kolejny dzień w Paryżu zaczęliśmy od uśmiechu Mona Lisy w Luwrze. Ogromne wrażenie zrobił na nas Panteon i Ogrody Luksemburskie. Zwieńczeniem tego dnia był wieczorny, ale jakże uroczy rejs statkiem po Sekwanie.

Ostatni dzień wycieczki spędziliśmy w Parku Disneya. Szaleństwom nie było końca, wróciliśmy do czasów dzieciństwa. Szczęśliwi i z bagażem cudownych wspomnień wróciliśmy bezpiecznie do naszych domów. W Paryżu naprawdę można się zakochać…

Uczestnicy wycieczki do Paryża