Piąty Łódzki Konkurs Wiedzy o Podatkach

W dniu 16 marca 2017 r. odbył się Piąty Łódzki Konkurs Wiedzy o Podatkach.

Naszą szkołę reprezentowała grupa pięciu uczennic: Patrycja Dyja, Anna Kołodziejska, Sylwia Kowalska, Aleksandra Nieznańska, Karolina Steffen. Tytuł laureata II etapu konkursu uzyskała Sylwia Kowalska, która będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie Ogólnopolskim  Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Konkurs zorganizowała Krajowa Izba Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Mirosława Łukaszewska

Elżbieta Maks